Detached Factory @ Parit Buntar, Bandar Parit Buntar, Parit Buntar

Bandar Parit Buntar, Parit Buntar, Perak

View to Offer

RM 70,000 /mo

6

BM

75,000

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501268640
check-small-f
75,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
92,000 kps luas tanah

Tentang Detached Factory @ Parit Buntar

High Electricity Suply Detached Factory @ Parit Buntar for rent

Detached Factory @ Parit Buntar, Perak for rent.

Built Up: 75,000 sqft
Land Area: 92,000 sqft
Ceiling Height: 20 - 30 ft
Power Supply: 2,500 amp
Floor Loading: 2 ton/m2

- CCC obtained.
- 1 usable unit overhead crane.
- Great & well maintained factory condition.

Asking Rental: RM 70,000.00/ RM 0.93 psf
Contact Hugo Lau 0***** for floor plan, consultations, and viewing arrangement.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/14 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 70,000 /mo.
Bandar Parit Buntar, Parit Buntar, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 75,000 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/14 ]