Cubic Botanical, Kampung Pantai, Pantai

Kampung Pantai, Pantai, Kuala Lumpur

View to Offer

RM 3,000 /mo

3

BT

2

BM

805

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 15 Jun 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501335926
check-small-f
805 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.73 psf (lantai)

Tentang Cubic Botanical

Contact for viewing

Cubic botanincal @ Pantai Dalam For Rent

805sqft dual key
3 room 2 bath
Fully furnished as in photo
Included Wi-Fi
RM3000
2 parking side by side

View to offer, make appointment now.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

run-o

Jogging track

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Dreamvest Realty Sdn. Bhd.

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,000 /mo.
Kampung Pantai, Pantai, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 805 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Dreamvest Realty Sdn. Bhd.

agency logo