Padang Serai

Padang Serai, Kedah

RM 45,000 /mo

47,000

kps (lantai)

loading-bay-o

Sedia untuk Dimasuki Kilang Terpisah

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Terpisah for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106897320
check-small-f
47,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
31,200 kps luas tanah
check-small-f
RM 0.96 psf (lantai)

Tentang hartanah ini

Ccc 2 Sty Bungalow Factory for Rent @ Padang Serai Kedah

2 Sty Bungalow Factory for RENT

Sungai Karangan, Padang Serai Kedah

Land Area: 47000 sqft
Built up Area: 31200 sqft
Ceiling height 20ft - 30ft
Power Supply: 300 Amp
CCC

Rental Rm 50,000 nego

Please appointment for viewing
JeehJeeh Kaw 0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. (PENANG)

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 45,000 /mo.
Padang Serai, Kedah.
Saiz lantai unit ini ialah 47,000 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. (PENANG)