Vision City Youth City, Bandar Baru Nilai, Nilai

Persiaran Pusat Bandar, Bandar Baru Nilai, Nilai, Negeri Sembilan

RM 2,000 /mo

2

BT

2

BM

754

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501275371
check-small-f
754 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.65 psf (lantai)

Tentang Vision City Youth City

Youth City @ Vision City, Nilai

Youth City @ Vision City, Nilai

Approx Built Up: 754SQFT
2Room + 2 Bathrooms

* Fully Furnished
* 24 Hour Security
* Full Condo Facility

Asking Price: RM1650

== Nearby Amenities ==
- PLUS HIGHWAY
- AEON MALL NILAI
- Giant Nilai
- MCD
- KFC
- INTI Univeristiy, Nilai University, USIM....

security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

shared-space-o

Clubhouse

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

JANWELL PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1672 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,000 /mo.
Persiaran Pusat Bandar, Bandar Baru Nilai, Nilai, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 754 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

JANWELL PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1672 ]