Villa Aseana, Mont Kiara
Jalan Duta Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur
RM 3,300,000
5+1
BT
5
BM
2,863
kps (tanah)
RM 1,153
psf (tanah)
Tentang Villa Aseana
Cosy house nestled in Mont Kiara within walking distance to F&B
======
Built-up: 3,575sf
Land area: 2,863sf
Rooms: 5+1
======
Built-up: 3,575sf
Land area: 2,863sf
Rooms: 5+1
Kemudahan bersama
24-hour security
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,300,000.
Jalan Duta Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,575 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.