The MET Corporate Towers, Mont Kiara

Jalan Dutamas, Mont Kiara, Kuala Lumpur

RM 14,532 /bulan

0

BM

2,422

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat untuk disewa
check-small-f
Unit kosong
check-small-f
Disiapkan pada 2022
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501388431
check-small-f
2,422 kps luas pelan lantai

Tentang The MET Corporate Towers

Grade A Office in Mont Kiara !

The MET Corporate Towers

- Grade A office tower with a luxurious grand lobby
- Wide range of amenities, including popular cafés, dessert spots, and restaurants
- Features Anytime Fitness in the building
- Strategically located within an upscale and prestigious neighborhood

Unit & Building Details:
* Size: 2,422 sq. ft.
* Condition: Bare unit
* Rental Rate: RM 6.00 per sq. ft.

---------------------------------------------
Kindly Call/ WhatsApp us at
0***** (Kevin Lum)
REN 29502
to arrange for viewing & check out available unit

Parkir

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KITH AND KIN REALTY SDN BHD [ E (1) 1933 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 14,532 /bulan.
Jalan Dutamas, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,422 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KITH AND KIN REALTY SDN BHD [ E (1) 1933 ]

agency logo