Residensi Solaris Parq, Mont Kiara

Jalan Changkat Hartamas, Mont Kiara, Kuala Lumpur

RM 5,500 /mo

2

BT

2

BM

1,022

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Ogo 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501349088
check-small-f
1,022 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.38 psf (lantai)

Tentang Residensi Solaris Parq

Furnished and Move in Ready with Direct KL City Skyline

PHOTOS SHOWN ARE ACTUALS.

Furnished 1,022sqft 2 beds 2 baths with.2 carparks that is move in ready available for rent. Comes with car park bays.

Walking distance to Publika.

For more information / viewing appointment, kindly contact +6013~338~1728.

Owners are welcome to list.

Do follow our socials for more updates on property listing and sharing-

security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ILP Realty Sdn Bhd

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,500 /mo.
Jalan Changkat Hartamas, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,022 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ILP Realty Sdn Bhd

agency logo