Publika, Solaris Mont Kiara, Solaris Dutamas, Mont Kiara, Dutamas, Mont Kiara

Mont Kiara, Kuala Lumpur

RM 11,000 /bulan

1,200

kps

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk disewa
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107962278
check-small-f
1,200 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 9.17 psf (lantai)
check-small-f
Bukan lot bumi

Tentang Publika, Solaris Mont Kiara, Solaris Dutamas, Mont Kiara, Dutamas

Shop for Rent Ground floor

Shoplot at AWESOME place.
Ground floor shop for rent RM11k
Size 1200sf
Nice place and branding suitable for Beauty Center, Showroom, Clinic, Coffee Cafe, Bakery , Hair Salon and ETC.

Pls call for viewing
STEVEN GAN
0*****
(REN 14120)
TEAM LEADER

“Pictures shown are for illustration purpose only"
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 11,000 /bulan.
Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,200 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.