Mont Kiara Bayu, Mont Kiara

2 No. 2, Jalan Mont Kiara 2, Mont Kiara, Kuala Lumpur

View to Offer

RM 3,000 /mo

2

BT

2

BM

900

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501099294
check-small-f
900 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.33 psf (lantai)

Tentang Mont Kiara Bayu

Mont Kiara Bayu unit for Rent

Welcome for cobroke
Mont Kiara Bayu unit for Rent
900sqft
2 bedroom
2 bathroom
1 carpark
Fully furnished

For Rent RM 3,000

Location
Walking distance to Mont Kiara International School
Walking distance to 163 Mall, 1 Mont Kiara, Plaza Mont Kiara
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,000 /mo.
2 No. 2, Jalan Mont Kiara 2, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 900 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]