Mont Kiara Bayu, Mont Kiara

2 No. 2, Jalan Mont Kiara 2, Mont Kiara, Kuala Lumpur

RM 2,880 /mo

2

BT

2

BM

1,000

check-small-f
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501054776
check-small-f
1,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.88 psf (lantai)

Tentang Mont Kiara Bayu

Mont Kiara Bayu Condominium For rent

Mont Kiara Bayu Condominium
1000 sqft
2 Bedroom
2 Bathroom
Fully Furnished

Convenience walking distance to :
(3min) to Mont Kiara International School
(8min) to Shoplex Mont Kiara
(10min) to 1 Mont Kiara

Convenience drive to :
(1km+-) to Plaza Mont Kiara
(1km+-) to 163 Retail Park
(2km+-) to Solaris
(3km+-) to Publika
(4km+-) to Hartamas Shopping Centre
(4km+-) to Plaza Damansara
(8km+-) to KL Sentral

Accessibility:
# NKVE express
# Penchala link
# DUKE express

montly rental RM2880

Kindly please contact to O 1***** for more info for viewing
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

badminton-o

Badminton court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,880 /mo.
2 No. 2, Jalan Mont Kiara 2, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,000 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.