Jendela Residences, Mont Kiara

Jalan Bukit Kiara 1, Mont Kiara, Kuala Lumpur

RM 1,750,000

3

BT

2

BM

1,324

kps

RM 1,321.75

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Service Residence for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disiapkan pada 2025
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501277397

Tentang Jendela Residences

For Sale: 3 Bedroom Service Residence in Jalan Bukit Kiara 1

FOR SALE - Jendala Residence

* Partly Furnished
* 1,324sqft
* 3 Bedrooms + 2 Bathrooms
* 2 Carpark
* RM1,750,000

Kindly contact me for enquiry or viewing appointment:

Whatsapp or Call

Kraven Poon 018_275_6068

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FBS REALTY [ E (3) 2067 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,750,000.
Jalan Bukit Kiara 1, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,324 sqft.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FBS REALTY [ E (3) 2067 ]

agency logo