Aston Kiara 3, Mont Kiara

Jalan Kiara 3, Mont Kiara, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 3,000 /mo

3+1

BT

3

BM

1,598

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500264189
check-small-f
1,598 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.88 psf (lantai)

Tentang Aston Kiara 3

Renovated unit for rent

Property details:
-1598 sqft
-3+1 bedrooms , 3 bathrooms , 2 car parks
-Fully furnished
-renovated
-corner unit
-well maintained unit

FEW UNITS AVAILABLE!

PRICE NEGOTIABLE WITH SERIOUS TENANT

>>>for those who interested in this property,kindly WhatsApp or contact: 0***** (YONG) for more info and viewing~<<<

*****Any property for sale/let is welcome*****
*****Who interest to buy/rent a property,kindly contact me*****
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

BIG PLUS PROPERTIES SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,000 /mo.
Jalan Kiara 3, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,598 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

BIG PLUS PROPERTIES SDN BHD