Arcoris SOHO, Mont Kiara

Jalan Kiara 4, Mont Kiara, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 5,000 /mo

2

BT

2

BM

886

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 15 Jun 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501333719
check-small-f
886 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.64 psf (lantai)

Tentang Arcoris SOHO

Fully Furnished 2 bedroom 2 bathroom. Balcony. Courtyard view

Arcoris SOHO for Rent
•2 Bedrooms 2 Bathroom
•886sf
•1 Carpark
•Balcony
•Courtyard view
•Fully Furnished with Washer Dryer
•Available 15th Jun

Kindly contact 012_672_7468 for more details and viewing arrangement =)

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,000 /mo.
Jalan Kiara 4, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 886 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

agency logo