The Shore @ Malacca River, Melaka City

Jalan Persisiran Bunga Raya, Melaka City, Melaka

RM 1,250 /mo

Studio

1

BM

450

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 104773322
check-small-f
450 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.78 psf (lantai)

Tentang The Shore @ Malacca River

Studio The Shore Residence Melaka Tengah

[FOR RENT] Studio The Shore Residence Melaka Tengah

-Fully Furnished
-Aircond
-450 sqft

- sky lounge
- 24 hours security

Kindly Contact me for further details /viewing
-----------------------------------------------------------------------... >Alvin
016**679***3860
016**679***3860
016**679***3860
In Malaysia Property Wanted For Any Sale & Rent : House, Apartment, Condominium, Shop, Factory, Land and Etc..

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd. - Melaka

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,250 /mo.
Jalan Persisiran Bunga Raya, Melaka City, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 450 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd. - Melaka