Novo 8 Residence, Taman Kesidang Seksyen 3, Melaka City

Jalan Kampung 8, Taman Kesidang Seksyen 3, Melaka City, Melaka

RM 1,200 /mo

1+1

BT

1

BM

465

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500787649
check-small-f
465 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.58 psf (lantai)

Tentang Novo 8 Residence

Novo 8 Residence with furnished @kampung lapan ( Bachang ) tmn kenanga

π…πŽπ‘ 𝐑𝐄𝐍𝐓
Novo 8 Residence @ Jalan Kampung Lapan, Taman Kenanga, 75250 Melaka.

Monthly Rental : RM 1,200 nett

-465sqft
-1+1 Bedroom, 1 Bathroom
-Fully Furnished
-Move in Condition
-1 Car park

===============================

+6*****
www.h*****
𝓒π“ͺ𝓢𝓲 𝓖𝓸𝓱 ( 𝓑𝓔𝓝 36882 )
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD. [ E (1) 2053 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,200 /mo.
Jalan Kampung 8, Taman Kesidang Seksyen 3, Melaka City, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 465 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD. [ E (1) 2053 ]