Laksamana Cheng Ho, Taman Laksamana Cheng Ho, Melaka City

Jalan Bukit Bukit Gedong, Taman Laksamana Cheng Ho, Melaka City, Melaka

Negotiable

RM 650 /mo

2

BT

2

BM

750

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500478001
check-small-f
750 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 0.87 psf (lantai)

Tentang Laksamana Cheng Ho

Best View In Town

Apartment Laksamana Cheng Ho Bukit Gedung Melaka For Rent RM 650
2 ROOM 2 Bathroom
Partially Furnished
750Sqft
Level 13 with Lift Systems
For Enquiry Pls Call Adison WhatsApp 0*****
WELCOME OWNER LISTING HAVE READY BUYER AND TENANTS
1062-Adsn 9949
Kemudahan bersama
asterisk-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM Realty Sdn. Bhd. (Pandan Perdana)

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 650 /mo.
Jalan Bukit Bukit Gedong, Taman Laksamana Cheng Ho, Melaka City, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 750 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM Realty Sdn. Bhd. (Pandan Perdana)