Atlantis Residences (Pangsapuri Atlantis Kota Syahbandar), Taman Kota Syahbandar, Melaka City

1 Jalan Kota Laksamana, Jalan KSB 11A, Taman Kota Syahbandar, Melaka City, Melaka

RM 2,200 /mo

2+1

BT

2

BM

1,072

check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200157978
check-small-f
1,072 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.05 psf (lantai)

Tentang Atlantis Residences (Pangsapuri Atlantis Kota Syahbandar)

Atlantis Residence @ Kota Syahbandar @ Kota Laksamana @ Melaka

FOR RENT @ RM2,200
Introduction:
~ Atlantis Condominium
~ Location : Kota Laksamana Syahbandar
~ 1072 sqft
~ 2 + 1 Dressing Room & 2 Bathrooms
~ Fully Furnished

Facilities
~ 24 Hours security

>>> TikTok: growthrise.dreamh
You can call me with any other house inquiries; we have other houses ready for sale.
Melaka Property Wanted For Sale: House, Apartment, Condominium, Shop, Factory, Land, etc.
Kemudahan
asterisk-o

Balcony

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ZEON PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD [ E (1) 2117 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.
1 Jalan Kota Laksamana, Jalan KSB 11A, Taman Kota Syahbandar, Melaka City, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,072 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ZEON PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD [ E (1) 2117 ]