Jalan Bayan. Taman Bunga Raya, Taman Bunga Raya, Masai

Jalan Bayan, Taman Bunga Raya, Masai, Johor

Negotiable

RM 5,000 /mo

4

BM

2,590

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500284884
check-small-f
2,590 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.93 psf (lantai)

Tentang Jalan Bayan. Taman Bunga Raya

Corner 3Storey Shop office Jalan Bayan, Masai in front of Bus Terminal

* 3 Storey Shop for Rent
* Location at Jalan Bayan, Taman Bunga Raya, Masai, In front of Bus Terminal
* Land size: 2590 sqft
* 1st floor, 2nd floor and top floor
* Asking rental: RM5000
* Facing South
* For more info, kindly WhatsApp or Call Carol Tan REN10660
* OWNER ARE WELCOME TO LIST YOUR PROPERTY WITH CAROL TAN REN10660. FOR LEASING & SELLING, REFINANCING SERVICES AND LOAN SERVICES ARE PROVIDED*

ORIENTAL REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1503/7 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,000 /mo.
Jalan Bayan, Taman Bunga Raya, Masai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,590 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

ORIENTAL REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1503/7 ]