Bidara Suria 3, Labu

Labu, Negeri Sembilan

RM 7,500 /mo

2

BM

4,500

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501291143
check-small-f
4,500 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.67 psf (lantai)

Tentang Bidara Suria 3

2 Storey Corner Shop Lot Labu Negeri Sembilan

FOR RENT

2 STOREY CORNER LOT SHOPLOT

PUSAT KOMERSIAL NADA BIDARA, LABU NEGERI SEMBILAN

ASKING RENTAL: RM 7,500 (Nego)

DETAILS:
- Corner Double Storey Shop
- Land Area: 30' x 75'
- Built Up: 4500 sqft
- 2 Toilets Each Floor
- Facing main road
- Immediate Move In

NEARBY:
- Sendayan Sport Centre
- Masjid Sri Sendayan
- TUDM
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 7,500 /mo.
Labu, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 4,500 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian