Airtrollis, Labu

Jalan Gadong Jaya 2/1, Labu, Negeri Sembilan

RM 900 /mo

3

BT

2

BM

930

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105595708
check-small-f
930 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 0.97 psf (lantai)

Tentang Airtrollis

Nice Partial Furnished Apartment Corner Unit at Sendayan for rent

Partial Furnished Apartment Corner Unit @ Airtrollis at Sendayan for rent

Size : 930 sq.ft.
3 Bedrooms 2 Bathrooms
Partial Furnished
Lights and Fans
2 water heater
Curtains
Grille
Balcony
Gated and Guarded

Monthly Rental : RM900

1 month advance rental (booking fee)
2 months rental deposit
0.5 month utilities deposit
Tenancy Agreement and Stamping Fee

Please contact Vincent Fu at 0***** (WhatsApp available) for appointment viewing, thanks.

REN Tag : 19482
Vincent Fu
Kemudahan
balcony-o

Balcony

garage-2-o

Garage

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Meus Real Estate Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 900 /mo.
Jalan Gadong Jaya 2/1, Labu, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 930 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Meus Real Estate Sdn Bhd