Taman Waja Indah Semi D Factory For Rent 10500 sf Built Up 200 Amp, Kulim

Kulim, Kedah

View to Offer

RM 22,000 /mo

17,652

check-small-f
Disenaraikan pada 24 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500955975
check-small-f
17,652 kps luas tanah
check-small-f
RM 1.25 psf (tanah)
check-small-f
Hak milik individu

Tentang Taman Waja Indah Semi D Factory For Rent 10500 sf Built Up 200 Amp

Waja Indah Semi Detached Factory In Kulim Taman Industri For 200 Amp

Waja Indah Semi Detached Factory In Kulim Taman Industri Available For Rent
~ Land Area 17,652 Sq.ft
~ Production Floor 7500 Sf
~ Office 2 Storey 3000 Sf
~ Total Built Up Area 10,500 Sq.ft
~ 200 AMP
~ 30 Feet Ceiling Height
~ Rental RM 22,000
~ For Viewing Please Contact YC Tang 0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan bagi Tanah Perindustrian ialah RM 22,000 /mo.
Kulim, Kedah.
17,652 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]