Kasuma Resort, Petra Jaya, Kuching

Jalan Casuarina, Petra Jaya, Kuching, Sarawak

RM 2,500 /mo

4

BT

4

BM

2,150

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501278150
check-small-f
2,150 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.16 psf (lantai)

Tentang Kasuma Resort

Kasuma resort for rent

For rent

Kasuma Resort
17th floor
2150 sqft
4 bedrooms with maid room, 4 baths
Fully Furnished
Beautiful view of the golf course, lake & Matang range.

Rental fee RM2500(negotiable)

Ref3112

For viewing arrangement, kindly contact
𝐁𝐒𝐛𝐒 π“πžπž [π‘π„ππŸ”πŸ”πŸ”πŸπŸ“]
πŸŽπŸπŸ”πŸ—πŸŽπŸ–πŸ’πŸ—πŸ—πŸ‘

Ken & Co Property Consultants (VEPM(3)0230)
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Parking

asterisk-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KEN & CO PROPERTY CONSULTANTS [ VE (3) 0230 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /mo.
Jalan Casuarina, Petra Jaya, Kuching, Sarawak.
Saiz lantai unit ini ialah 2,150 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KEN & CO PROPERTY CONSULTANTS [ VE (3) 0230 ]