Jalan Tun Ahmad Zaidi Adruce, Kuching

Kuching, Sarawak

RM 2,800 /mo

2

BM

1,756

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500333556
check-small-f
1,756 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.59 psf (lantai)

Tentang Jalan Tun Ahmad Zaidi Adruce

Big Size Main Road Gf, 1st & 2nd Floor @ Keretapi, near Aeon mall, Kch

BIG SIZE shops / retail / office units (Facing MAIN Road) @ Jalan Keretapi / Jalan Tun Ahmad Zaidi Adruce, near Aeon Mall, Kuching

Rental :
Ground Floor : Rm2800 (commercial unit)
2nd Floor : Rm1300
3rd Floor : Rm700

- Size approx : 1756sqft / 163.2sqm
- BIG Size perfect for storage, office, retail, clinic, logistic etc
- Facing MAIN busy Road
- Good & Convenient location (walking distance to Aeon mall & The Podium, next to Shell Station)
- Higher Land (flood free)

WhatsApp / Contact for viewing:
Barbara 0168883248
Agnes 0135613030
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Azmi & Co (Sarawak) Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,800 /mo.
Kuching, Sarawak.
Saiz lantai unit ini ialah 1,756 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Azmi & Co (Sarawak) Sdn Bhd