Greenwich South, Kuching

Lorong Pearl Park 1, Sunny Hill Garden, Kuching, Sarawak

RM 2,700 /mo

3

BT

2

BM

1,770

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501292527
check-small-f
1,770 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.53 psf (lantai)

Tentang Greenwich South

Greenwich South Condominium For Rent

Greenwich South Condominium For Rent

Sunny Hill Area, Kuching

Property Details:
Ground Floor Corner Unit
1770 sqft
3 Bedrooms
2 Bathrooms
2 Carparks
Fully Furnished
Balcony Facing North East
Greenery View

Monthly Rental: RM2,700 (Negotiable)

Edmund Chai (REN 65742)
0*****
WhatsApp: www.w*****
IQI REALTY SDN BHD
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,700 /mo.
Lorong Pearl Park 1, Sunny Hill Garden, Kuching, Sarawak.
Saiz lantai unit ini ialah 1,770 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]