Kuchai Lama

Old klang road, Kuchai Lama, Kuala Lumpur

RM 5,000 /mo

1,630

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106402254
check-small-f
1,630 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.07 psf (lantai)
check-small-f
Pegangan bebas

Tentang hartanah ini

Shop For Rent

SCOTT GARDEN 3 STOREY SHOP FOR RENT

Ground Floor : 1630SF - vacant

Kindly contact Lee Yean for viewing appointment or further information.
0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HIVE REAL ESTATES [ E (3) 2031 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,000 /mo.
Old klang road, Kuchai Lama, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,630 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HIVE REAL ESTATES [ E (3) 2031 ]

agency logo