(1st Floor | Renovated | NEGO) KL @ Kuchai Maju Office, Kuchai Entrepreneurs Park, Kuchai Lama

Jalan Kuchai Maju, Kuchai Entrepreneurs Park, Taman Lian Hoe, Happy Garden, Taman Danau Desa, Old Klang Road, Taman OUG, Bandar Baru Sri Petaling, Kuchai Entrepreneurs Park, Kuchai Lama, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 4,888 /mo

2

BM

1,800

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501307069
check-small-f
1,800 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.72 psf (lantai)

Tentang (1st Floor | Renovated | NEGO) KL @ Kuchai Maju Office

Price are negotiable

Kuchai Entrepreneurs Park @ Kuchai Lama, KL

* 1st floor office
* Land area 1,800 sq.ft.
* Renovated unit
* Located at most crowded area
* Price are negotiable

019*388*8168 (JOHN TAN @ REN 28146) or
012*972*0558 (CATH NG @ REN 29699)

Feel free to contact us for further information & viewings. Thank you.
Kemudahan
asterisk-o

Covered car parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,888 /mo.
Jalan Kuchai Maju, Kuchai Entrepreneurs Park, Taman Lian Hoe, Happy Garden, Taman Danau Desa, Old Klang Road, Taman OUG, Bandar Baru Sri Petaling, Kuchai Entrepreneurs Park, Kuchai Lama, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,800 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]

agency logo