Indera mahkota 7, Kuantan

Kuantan, Pahang

RM 3,800 /mo

2

BM

2,852

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501039544
check-small-f
2,852 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.33 psf (lantai)

Tentang Indera mahkota 7

Kuantan Indera Mahkota 7 corner lot For Rent

Kuantan Indera Mahkota 7 corner lot For Rent

2850 sq ft
Corner lot unit

Surrounded by established F&B heavyweights (4Fingers, ZUS Coffee, Richiamo, Jiwa Kopi, The Blue Plates) – creating a dedicated foodie destination.

Ground floor corner lot (2850 sq ft) with outdoor garden space – perfect for alfresco dining or vibrant café vibes.
Ample parking and easy drop-off access.
Rare Unit!

Suitable for F&B, café, retail & service businesses
WhatsApp for details & viewing arrangement
0***** ⁩ RACHEL
Http:// www.w*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,800 /mo.
Kuantan, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,852 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama