Hampton Height Damansara, Country Heights Damansara, Kuala Lumpur

Country Heights Damansara, Kuala Lumpur

RM 2,399 /mo

2

BT

2

BM

952

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501348295
check-small-f
952 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.52 psf (lantai)

Tentang Hampton Height Damansara

Partial furnished,washer fridge,wardrobe,aircond,ready now,2r2b 1cp

Hampton Damansara, Country Heights Damansara for rent!!
Size : 952 sqft
2 rooms 2 bath
Partial furnished RM2400
1 carpark

3 fans, 3 aircon, 2 water heater, kitchen cabinet, fridge, MW oven, Washing/Dryer machine, Dining table set, Masterbedroom (wardrobe, bathtub)

Available now, ready to move in

Contact 016,9323823, Michelle for viewing

security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

SINLAND REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2074 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,399 /mo.
Country Heights Damansara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 952 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

SINLAND REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2074 ]