Core Residence @ TRX, Tun Razak Exchange, Kuala Lumpur

Jalan Tun Razak, Tun Razak Exchange, Kuala Lumpur

RM 6,200 /mo

2+1

BT

2

BM

925

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500472632
check-small-f
925 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 6.70 psf (lantai)

Tentang Core Residence @ TRX

Core Residence, 2 Bedrooms, Fully Furnished, Close to MRT

Unit details: Core Residence
---------------------------------
Rooms: 2+1 Bedroom 2 Bathroom
Furniture: Completely furnished
Size: 925sqft
Carpark: 1 Carpark
Asking: RM 6,200

房型: 2+1房2浴1厅
家私: 全家私
大小: 925sqft
租金: 6,200
车位: 1车位

security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

playground-o

Playground

shop-o

Retail stores

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 6,200 /mo.
Jalan Tun Razak, Tun Razak Exchange, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 925 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian