The Garden Bundusan, Kota Kinabalu

297 Lorong Taman Formosa 2, Kota Kinabalu, Sabah

RM 2,000 /mo

3

BT

2

BM

848

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501296766
check-small-f
848 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.36 psf (lantai)

Tentang The Garden Bundusan

The Gardens Condominium, Bundusan for Rent

The Gardens Condominium, Bundusan for Rent

Property Details:
Location : The Gardens Condominium, Bundusan, Penampang
Level : 2nd Floor (Block B)
Type : Condominium
Size : 848 sq.ft
Bedroom : 3
Bathroom : 2
Parking : 2
Partially Furnished with 4 Aircond

Rental Price : RM 2,000

For More information and viewing:
Jacky LaI
REN 72058
0*****

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Clubhouse

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/9 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,000 /mo.
297 Lorong Taman Formosa 2, Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 848 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/9 ]