Sutera Avenue, Kota Kinabalu

Sutera Avenue Jalan Coastal, Kota Kinabalu, Sabah

RM 2,100 /mo

2

BT

1

BM

726

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501354054
check-small-f
726 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.89 psf (lantai)

Tentang Sutera Avenue

Sutera avenue condo fully furnished unit for rent, kk town

Sutera avenue condo
Fully Furnished Unit | Prime Kota Kinabalu Location

Sutera Avenue
Tower B | 2nd Floor
726 sq.ft
2 Bedrooms
1 Bathroom
Fully Furnished
Facing Mosque View

Rental: RM2,100/month

Unit Highlights:
Move-in ready condition
Comfortable layout for working adults or small family
Strategic city location with easy access to shops & eateries
Suitable for tenants looking for convenience & lifestyle living

Interested PM Sam Lim
0*****

Terms: 2 months security deposit + utilities deposit + agreement stamping & disbursement

#房产速配师SamL
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,100 /mo.
Sutera Avenue Jalan Coastal, Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 726 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian