Penampang Commercial Building, Kota Kinabalu

Kota Kinabalu, Sabah

RM 44,323 /mo

2

BM

14,298

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Ruang-Niaga for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501121412
check-small-f
14,298 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.10 psf (lantai)

Tentang Penampang Commercial Building

Penampang Commercial Building, 2nd Floor, Lido, Kota Kinabalu

Commercial building for rent.
- Located at Penampang
- 2nd floor, whole floor unit
- 14,298 sq ft
- Suitable for F&B business / entertainment business
- Rental RM 44,323

For more information, please contact :
Derek Chung
0*****
REN 04061
The Roof Realty Sdn Bhd
Kemudahan
asterisk-o

24-hour access

parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 44,323 /mo.
Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 14,298 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian