Pelagos Designer Suites@ Water Front, Kota Kinabalu

- Jalan Tun Fuad Stephens, Kota Kinabalu, Sabah

RM 2,300 /mo

1

BT

2

BM

780

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501274721
check-small-f
780 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.95 psf (lantai)

Tentang Pelagos Designer Suites@ Water Front

Pelagos Designer Suites, Oceanus Kota Kinabalu For Rent

Pelagos Designer Suites, Oceanus Kota Kinabalu For Rent

Location : Pelagos Designer Suites, Oceanus Kota Kinabalu
Type : Condominium (Studio Type)
LEVEL : 7th Floor
Size : 780 sq.ft
Bedroom : 1
Bathroom : 2
Parking : 2
Fully Furnished

Rental Price : RM 2,300

Welcome to follow my Facebook Page:
www.h*****

For information and viewing:
Jacky Lai
REN 720582
0*****
Kemudahan
asterisk-o

Covered car parking

asterisk-o

Security guard

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/9 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,300 /mo.
- Jalan Tun Fuad Stephens, Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 780 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/9 ]

agency logo