Harrington Suites, Kota Kinabalu

Lorong Seladang, Kota Kinabalu, Sabah

RM 8,000 /mo

5

BT

6

BM

3,150

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501283061
check-small-f
3,150 kps luas pelan lantai (3150 kaki x 1 kaki)
check-small-f
RM 2.54 psf (lantai)

Tentang Harrington Suites

Harrington suites big unit

For rent
harington suites new unit,
5 rooms, 6 baths,
2 carpark - L5 no. 5 & 6
harington suites
Level 9
Big unit 3150 Sq ft
Two car park
Part furnished
Rental RM8,000
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty Sdn. Bhd.

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 8,000 /mo.
Lorong Seladang, Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 3,150 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty Sdn. Bhd.

agency logo