Gaya Street Corner Unit First Floor, Kota Kinabalu

Kota Kinabalu, Sabah

RM 11,000 /mo

1

BM

3,000

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501320957
check-small-f
3,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.67 psf (lantai)

Tentang Gaya Street Corner Unit First Floor

Gaya Street Corner Unit First Floor For Rent

Gaya Street Corner Unit First Floor For Rent

Prime Location: Gaya Street, Kota Kinabalu
First Floor Corner Lot
Approx. 3,000 sq.ft

High visibility corner unit
Spacious layout
Suitable for office, beauty salon, studio, tuition centre, café concept & more
Located at one of KK’s most strategic commercial hotspots

Asking Rental: RM11,000/month

Contact us today to arrange a private viewing!
Celine Teah 0*****
REN14439
The Roof Realty Sabah Sdn Bhd
www.h*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 11,000 /mo.
Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 3,000 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty Sdn. Bhd.