Forest Hill, Kota Kinabalu

Jalan Bundusan, Kota Kinabalu, Sabah

RM 2,100 /mo

3

BT

2

BM

986

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500988997
check-small-f
986 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.13 psf (lantai)

Tentang Forest Hill

Forest Hill Residence, Bundusan For Rent

Forest Hill Residence, Bundusan For Rent

Location : Forest Hill Residence, Bundusan
Type : Condominium (Corner Unit)
Level : 28th Floor (Block A)
Size : 986 sq.ft
Bedroom : 3
Bathroom : 2
Parking : 2
Fully Furnished

Rental Price : RM 2,100

Welcome to follow my Facebook Page:
www.h*****

For information and viewing:
Jacky Lai
REN 720582
0*****
Kemudahan
corner-unit-o

Corner unit

security-access-control-o

Security guard

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/9 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,100 /mo.
Jalan Bundusan, Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 986 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/9 ]