Elemen Utara KK, Kota Kinabalu

Jalan Senja, Kota Kinabalu, Sabah

RM 3,500 /mo

3

BT

2

BM

1,532

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501293172
check-small-f
1,532 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.28 psf (lantai)

Tentang Elemen Utara KK

Elemen Condo kk Ready To Move In Fully Furnished For Rent

Elemen Utara Condo | Menggatal | 3R2B | Corner Unit | Fully Furnished | Premium Unit

Rental : RM3,500 / month

3 Bedrooms
2 Bathrooms
1532 sqft
Corner unit
Parking: 1 + 1
Ready to move in
Fully Furnished

For viewing please contact :

Ms. Zoey Liau | REN 50091
0*****

Security guard

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/9 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,500 /mo.
Jalan Senja, Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 1,532 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/9 ]