Elemen Utara KK, Kota Kinabalu

Jalan Senja, Kota Kinabalu, Sabah

RM 2,200 /mo

3

BT

2

BM

1,636

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501276867
check-small-f
1,636 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.34 psf (lantai)

Tentang Elemen Utara KK

Elemen utara 1636sqft tower B condo for rent @ menggatal, inanam, ums

For Rent P

Elemen Utara, Tower B
3 Room 2 Bath
1 car park
Built Up Area 1,636 sqft
Partially Furnished

Rental RM2,200/Mth

Tony Wong
REN42913
WhatsApp / Phone: 0*****
The Roof Realty Sdn Bhd
New Business Registration Number: 2***** 147810-W)
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/5 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.
Jalan Senja, Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 1,636 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/5 ]

agency logo