Cyber City @Kepayan Near KKIA, Kota Kinabalu

Kota Kinabalu, Sabah

RM 8,500 /mo

1

BM

5,000

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Fully fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500937521
check-small-f
5,000 kps luas pelan lantai (5000 kaki x 1 kaki)
check-small-f
RM 1.70 psf (lantai)

Tentang Cyber City @Kepayan Near KKIA

Cyber city Kepayan Business Restaurant Take Over

[Biz for Take Over | 生意顶让]

Kepayan – Near Cyber City Area

• Approx. 5,000 sq ft
• Fully equipped business
• All equipment included (as-is basis)
• Approx. 100 parking spaces available
• Strategic location with high accessibility
• Near Cyber City commercial hub

Take Over Fee: RM200,000 (Negotiable) with monthly Rental ; RM8500 or

No take over fees with Monthly Rental: RM20,000 (Negotiable)

Optional items can be discussed.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 8,500 /mo.
Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 5,000 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty Sdn. Bhd.