1Borneo Hypermall, Kota Kinabalu

Jalan Sulaman, Sulaman, Kota Kinabalu, Sabah

RM 7,500 /mo

600

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107911871
check-small-f
600 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 12.50 psf (lantai)
check-small-f
Leasehold

Tentang 1Borneo Hypermall

Rent Kk 1 Borneo Hypermall Ground Floor Intermediate Shoplot 600 sq ft

FOR RENT | KK 1 Borneo Mall | Ground Floor Shoplot | 600 sq ft

For RENT
1 Borneo HyperMall Shoplot, KK
Ground Floor
Intermediate Lot
Suitable for Sports, Footwear, Jewelry, Fashion, Beauty and Skincare, Books and Stationery Purpose
Prime Location
600 sq ft

Nearby:
*UMS
*1 Borneo Condominium
*Taman Alamesra
*Taman Kingfisher

Feel free to call or Whatsapp Hanna for further details.
www.w*****
www.w*****
www.w*****

HANNA K (REN 55236)
Real Estate Negotatitor
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

swim-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 7,500 /mo.
Jalan Sulaman, Sulaman, Kota Kinabalu, Sabah.
Saiz lantai unit ini ialah 600 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.