Bayam, Kampung Bayam, Kota Bharu

Jalan Bayam, Kampung Bayam, Kota Bharu, Kelantan

RM 3,500 /mo

1

BM

3,360

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Gudang for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108387912
check-small-f
3,360 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.04 psf (lantai)
check-small-f
Status lot bumi tidak dinyatakan

Tentang Bayam

Gudang / Warehouse untuk Disewa @ Jalan Bayam, Kota Bharu

CoA Listing

[[ FOR RENT ]]

Gudang / Warehouse untuk Disewa @ Jalan Bayam, Kota Bharu

- Floor area 3,360 sqft
- Tinggi bumbung 10’2” hingga 15'
- Pintu depan steel sliding folding
- Elektrik supply 3 phase
- Air boring
- Bahagian office 2 tingkat
- 1 tandas
- 2 pagar 2 pintu
- Tempat lama ialah bengkel
- Owner akan repair tandas & office serta cuci lantai

Rental : RM3,500

#ind074

CONTACT
Nabila Nazori
Perunding Hartanah Kelantan
0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd. - JB

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,500 /mo.
Jalan Bayam, Kampung Bayam, Kota Bharu, Kelantan.
Saiz lantai unit ini ialah 3,360 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd. - JB