Amber Cove, Klebang

No 3, Jalan KSB - Impression 8, Impression City, Klebang, Melaka

RM 1,350 /mo

2

BT

2

BM

710

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501298445
check-small-f
710 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.90 psf (lantai)

Tentang Amber Cove

Melaka Impression City Amber Cove Nice Unit For Rent

Melaka Impression City
Amber Cove
Nice Unit For Rent
@ RM 1350 Nego

~ High Floor Level 35
~ 710sqft
~ 2 Rooms 2 Bathrooms
~ 1 parking lot
~ Fully furnished

Feel Free to contact
012-
636 9825
Mary Low / REN 57634
The Roof Realty Sdn Bhd
#melakapropertyagent
#melakapropertyhunter

Specialized in Melaka. Other properties available too.
Other properties wanted, owners and investors are welcome to let us sell and rent your properties fast.
Kemudahan bersama
asterisk-o

Parking

Amber Cove, Klebang

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,350 /mo.
No 3, Jalan KSB - Impression 8, Impression City, Klebang, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 710 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]