Regency Condominium, Kawasan 16, Klang

Jalan Pelangi Jalan Pelangi, Kawasan 16, Klang, Selangor

RM 1,000 /mo

2

BT

1

BM

879

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501325977
check-small-f
879 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.14 psf (lantai)

Tentang Regency Condominium

Basic unit 2 bedrooms with walking distance to the Mall and Office

*Regency condo available for rent at Jalan Pelangi, Klamg
* situated opposite Centro Mall and Office tower
* size: 879sf
* 2 bedrooms, 1 bathroom + 1 car park
* basic unit
* 10 mins drive to Central I-City and Klang town
* asking rental: RM1k
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ORIENTAL REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1503/3 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,000 /mo.
Jalan Pelangi Jalan Pelangi, Kawasan 16, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 879 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ORIENTAL REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1503/3 ]