Maple Residences @ Bandar Bestari Klang, Bandar Bestari, Klang

Jalan Bestari 7/KS09, Bandar Bestari, Klang, Selangor

RM 1,700 /mo

2+1

BT

2

BM

882

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jun 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501329768
check-small-f
882 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.93 psf (lantai)

Tentang Maple Residences @ Bandar Bestari Klang

Maple Residences, Klang, Selangor For Rent

-882sqft (882平方英尺)
- 2+1 bedroom (2+1房间)
- 2 bathroom (2厕所)
- 2 carpark (2停车位 )
- fully furnished (精修)
- move in time 1.6.26 (1号6月26年可拎包入住)
//photos are for illustration purpose

Contact for more / viewing
提供中文交谈,欢迎询问
*******
Owners are always welcome to list your good properties in Klang Valley with us

**We offer the Malaysia My Second Home (MM2H) program, providing a one-stop service for individuals who wish to live, invest, or retire in Malaysia long-term.
我们提供马来西亚第二家园(MM2H)计划,为希望在马来西亚长期居住、投资或退休的人士提供一站式服务。
******* WS289
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E Trend Realty Sdn. Bhd (Jln Kuching)

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,700 /mo.
Jalan Bestari 7/KS09, Bandar Bestari, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 882 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E Trend Realty Sdn. Bhd (Jln Kuching)