Impiria Residensi Bukit Tinggi Klang, Klang

Lorong Batu Nilam 16A/KS06, Bandar Bukit Tinggi 2, Klang, Selangor

Negotiable

RM 3,100 /mo

3

BT

3

BM

1,317

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501302242
check-small-f
1,317 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.35 psf (lantai)

Tentang Impiria Residensi Bukit Tinggi Klang

Full Furnish Impiria Residence,1317sqf,3 Room,3 Toilet, Bukit Tinggi

FOR RENT

*SUPER NICE UNIT *

Impiria Residensi , Bukit Tinggi Klang
-Residence
-1317 sf
-3+1 Bedroom
-3 Bathroom
-Fully Renovated
-Fully Furnished
-4 unit Aircond & 2 unit water heater
-3 car park
Move in Condition

Rental Rm3100

Andrew 0*****

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

run-o

Jogging track

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty Sdn. Bhd. - Klang

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,100 /mo.
Lorong Batu Nilam 16A/KS06, Bandar Bukit Tinggi 2, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,317 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty Sdn. Bhd. - Klang