Impiria Residensi Bukit Tinggi Klang, Klang

Lorong Batu Nilam 16A/KS06, Bandar Bukit Tinggi 2, Klang, Selangor

RM 2,000 /mo

2

BT

2

BM

866

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501291927
check-small-f
866 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.31 psf (lantai)

Tentang Impiria Residensi Bukit Tinggi Klang

Imperia 866sf 2r2b Fully Equipped Apartment Available for Rent

Wtl

Imperia
Property Details
Bedroom : 2
Bathroom : 2
Sq.ft : 866
Title Type : freehold
Furnished Listing
Furnished :
A) Air Cond : yes 3unit
B) Ceiling Fan : yes,stand fan 1unit
C) Lighting :yes with all design lighting
Renovation :
Facilities : Playground & 24 Hour Security
Parking Lot : 2 Cars Side By Side

Rent Price: RM 2000

Pls call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Pls call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Pls call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.

Owner are welcome to list.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

run-o

Jogging track

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,000 /mo.
Lorong Batu Nilam 16A/KS06, Bandar Bukit Tinggi 2, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 866 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]