Berkeley Uptown, Kawasan 18, Klang

Jalan Goh Hock Huat, Kawasan 18, Kawasan 18, Klang, Selangor

RM 2,700 /mo

4+1

BT

3

BM

1,588

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501074804
check-small-f
1,588 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.70 psf (lantai)

Tentang Berkeley Uptown

4Room 3Bathroom Apartment for Rent in Berkeley Uptown

Property Detail:
1588sq.ft | 4+1 Bedroom & 3 Bathroom
4 Parking Spaces (Doorstep Parking for
Maximum Convenience)

Partially Furnished
Basic Amenities:
Air Conditioning | Water Heater | Kitchen Cabinet |
Hood & Hob

Rental RM2700/month
Private viewing by appointment for serious tenants only.
**Owners listings are welcome**
Please contact
0*****
Kemudahan
asterisk-o

Balcony

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,700 /mo.
Jalan Goh Hock Huat, Kawasan 18, Kawasan 18, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,588 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian