Retails Shop Riveria Square KL Sentral Jalan Tun Sambathan, Kl Sentral

Kl Sentral, Kuala Lumpur

RM 6,100 /mo

2

BM

671

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500652699
check-small-f
671 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 9.09 psf (lantai)

Tentang Retails Shop Riveria Square KL Sentral Jalan Tun Sambathan

Retail Space Riveria Square KL Sentral Jalan Tun Sambanthan

FOR RENT

Retail Space Riveria Square KL Sentral
Jalan Tun Sambanthan
=========================
1. Rental Price RM9,000 - 994 sqft (G Floor)
2. Rental Price RM6,100 - 671 sqft (G Floor)
3. Rental Price RM5,700 - 631 sqft (G Floor)
4. Rental Price RM3,100 - 434 sqft (LG Floor)
=========================
PROPERTY DETAILS:
- Retail Space
- G Floor & LG Floor
- 2 Bathrooms
- Prime Location
- Walking distance to Monorail Tun Sambanthan (50 meter)

Retail Space located on the G floor of a building that also features residential serviced residences on the upper levels.

Amenities & Nearby :
- Monorail Tun Sambanthan (50 meter)
- LRT, ERL, MRT & KTM KL Sentral
- Bangsar Village
- NU Sentral
- Mid Valley Megamall
- Brickfields

Payment Term :
- 1 Month Advance rental
- 2 Months Deposit
- 0.5 Month Utility Deposit
- Admin/Legal fee 10% of monthly rental
- Stamp duty Fee

For additional information or to schedule a viewing, please contact :
Shazwan
0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CCI REALTY SDN BHD [ E (1) 2054/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 6,100 /mo.
Kl Sentral, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 671 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CCI REALTY SDN BHD [ E (1) 2054/2 ]