Q Sentral, Kl Sentral

Q Sentral, 2A, Jalan Stesen Sentral 2, Kuala Lumpur Sentral, Kl Sentral, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 10,750 /mo

2,368

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500373060
check-small-f
2,368 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.54 psf (lantai)

Tentang Q Sentral

Q Sentral Office For Rent, Bare Unit, Negotiable

Q Sentral Office For Rent
Jalan Stesen Sentral 2, Kuala Lumpur 50470

Size : 2,368sf
Bare Unit

Asked Rental : RM 10,750 (Nego)

Thank you

Billy Lee | REN 25603
Kommons Realty Sdn Bhd E(1)2150/1
Tel: + *****
Email: b*****@*****
Kemudahan
asterisk-o

24-hour access

parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Kith and Kin Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 10,750 /mo.
Q Sentral, 2A, Jalan Stesen Sentral 2, Kuala Lumpur Sentral, Kl Sentral, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,368 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Kith and Kin Realty Sdn. Bhd.