The Ritz-Carlton Residences, KLCC, KL City Centre

Jalan Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 48,000 /mo

4

BT

4

BM

2,960

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500891866
check-small-f
2,960 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 16.22 psf (lantai)

Tentang The Ritz-Carlton Residences

Rare penthouse unit at Ritz Carlton Residences for let

2960 sq ft 4-bedroom penthouse at Riz Carlton Residences. Facing KLCC, unblocked KLCC view. Private lift lobby. Unit also comes with 4 carparks.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ZEON PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD [ E (1) 2117 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 48,000 /mo.
Jalan Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,960 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ZEON PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD [ E (1) 2117 ]